Jednostka wykonuje szereg badań diagnostycznychWspółczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się w zasadzie wybitnie właściwą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich wypatrujących specjalistów z górnej półki.

Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie kłopotu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono speców, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich lekarzy, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje też pomoc takich zawodowców, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Również medycyna pracy Poznań znajduje się w szerokiej ofercie placówki.

Jednostka wykonuje szereg badań diagnostycznych, wśród których dostępne są też te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to tylko część badań, jakie w szpitalu wolno wykonać. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ofercie ma szpital.

Przychodnia specjalizuje się nie tylko w diagnostyce oraz leczeniu, jakkolwiek także rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, obeznanych rehabilitantów. W jednostce użytkowana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka zarządza najnowocześniejszym oprzyrządowaniem, który pozwala na kolonoskopia poznań pracę na najwyższym poziomie: skuteczną diagnostykę oraz skuteczne leczenie. Personel troszczy się o to, żeby pacjenci czuli się rzeczywiście komfortowo.

Najnowsze artykuły:

Top